Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 A múlt árnyai

Go down 
SzerzőÜzenet
Etrigan

Etrigan


Hozzászólások száma : 205
Join date : 2014. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Gotham - Camelot - London

A múlt árnyai Empty
TémanyitásTárgy: A múlt árnyai   A múlt árnyai EmptyPént. Jan. 16, 2015 8:28 am

A múlt árnyai
Egy ősöreg férfi, lehajtott fejjel, bánatos szemmel meredt a semmibe. Lassan, vontatottan lélegzett, s közben halkan motyogott valamit, ám szavai kivehetetlenek voltak. Közelebb mentek, s ekkor erőtlenül fölnéz, s ekkor látjátok meg két hatalmas szarvát, mely eltorzította az amúgy kedves arcot.
- Sok hibát elkövettem az életben... - Kezdte - Sok embert segítettem hatalomra, a leghatalmasabb dicsőségre ám egyetlen ember volt közülük, kit fiamként szerettem. Öreg vagyok, korszakok bukását s felemelkedését láttam, s mégis, egyetlen idő van, ahova visszavágyok. A hely ahol a szerelem bűnébe estem, mely tönkretette a békét.

Ekkor egyenesen ránk nézett, s fájdalmas szeme végtelen nagyságot, hatalmat tükrözött miközben megszólalt:
- Változtassátok meg a az idő kerekék, védjétek meg a királyt, a kardot, s az országot. Tudom többetek szívét megfertőzte a sötétség, ám az idők folyamán sokat láttam, s bízom az ítélőképességemben.

A múlt árnyai 627926-merlin_s_deal_www.kepfeltoltes.hu_

Az öreg lassan felállt s rongyos csövesszerű alkatát megvilágította az ablakokon beszűrődő hajnali fény, melynél egy pillanatra felsejlett hajdani nagysága.
- csökönyös voltam, s ostoba, ám nem esek még egyszer ebbe a csapdába. Én nem mehetek, ám titeket elküldelek a valaha volt egyik legszentebb háborúba!

Azzal hirtelen különös fény villant fel körülöttünk, s még mielőtt bármit is mondhattunk volna, különös, hányinger kerített hatalmába, szédültünk, s éreztük, amint egész testünk mintha kilépne a valóságból, s sebesen száguldana az ismeretlenbe.
- A nevem Merlin az ősidők mágiáinak szolgálója! S könyörgöm, mentsétek meg Camelotot, érdemeitek nem maradnak viszonzatlanul...

Azzal elmosódott minden...


Ez a kaland különleges, ugyanis egy olyan korszakkaland, ami mellett engedélyezett  másik korszak, vagy tömegkaland vitele, mivel az 1700-as évek közepén játszódik. A kaland folyamán a jelenlegi valótok a múltba tér, hogy a kerekasztal lovagjainak oldalán küzdjetek a sötétség ellen.
Különlegesség,  hogy ezúttal kezdetben, a Jók, a Rosszak, és a Semlegesek is egy oldalon küzdenek, (egészen addig, míg valaki meg nem gondolja magát Very Happy)

A Kaland során folyamatosan különlegesebbnél, különlegesebb felszerelések, kasztok, mágiák, s egyéb ínyencségek várnak gazdára, s persze a játék trilógia végén azok, kik tisztességgel végigjátszották, megkapják méltó jussukat.

Ahogy korábban említettem, ez a Kaland 3 nagyobb küldetésből fog állni, melyeket majd szép lassan árulok el Smile

Remélem jó sokan lesztek, s előre is jó játékot kívánok Smile
Vissza az elejére Go down
 
A múlt árnyai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabályok, Információk :: Kalandok :: Korszak Kalandok-
Ugrás: